Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
szukajka_btt.gif

Przełom w sprawie Madeleine McCann: Zwłoki w ogródku?


Data publikacji: 2012-07-07 18:33:41  
Czy stoimy u progu rozwiązania słynnej sprawy tajemniczego zaginięcia małej Maddie, która przed 5 laty zaginęła podczas wakacyjnego pobytu rodziny McCann w Portugalii? Czy przez cały czas poszukiwań ciało małej Brytyjki leżało zakopane w ogródku, zaledwie kilka metrów od miejsca z którego została porwana? Tak przynajmniej twierdzi prywatny detektyw, który poszukuje dziewczynki. Portugalska policja zamierza sprawdzić ten trop. 

Prywatny detektyw Stephen Birch twierdzi, że ciało zaginionej Maddie McCann może znajdować się zakopane w ogródku domu znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie apartamentu przy Praia da Luz w Algavre, który wiosną 2007 roku wynajmowali rodzice Maddie i z którego dziewczynka zniknęła.

Gdzie jest Maddie?

Kiedy rodzice zgłaszają zaginięcie córki 3 maja 2007 roku sprawa staje się szybko bardzo głośna. Rodzice twierdzą, że dziewczynka zniknęła z wynajmowanego przez nich apartamentu podczas, gdy oni bawili się na przyjęciu ze znajomymi w pobliskiej restauracji. W pokoju znajdowali się jeszcze dwaj młodsi bracia dziewczynki, dzieci spały. Mimo natychmiastowo zgłoszonego zaginięcia i nagłośnienia sprawy mała Maddie przepadła bez śladu.

Rodzice oskarżają policję, policja podejrzewa rodziców

Tymczasem pomimo szeroko zakrojonego śledztwa prowadzonego przez portugalską policję sprawa utyka w martwym punkcie. Na współpracę z portugalskimi służbami skarżą się rodzice dziewczynki, wytykając niekompetencję. Tymczasem na ich samych kierowane są coraz mocniejsze podejrzenia, co do tego, że to być może oni sami stoją za zniknięciem córeczki. Także w mediach mnożą się hipotezy na temat nieumyślnego zabójstwa i upozorowania zniknięcia dziewczynki.

Nowy – stary trop

Tymczasem na scenę wkracza południowoafrykański detektyw Stephen Birch, który twierdzi, że ma całkowicie nowe, przełomowe dowody w sprawie zaginięcia małej Maddie. Według niego ciało dziewczynki mogło zostać ukryte w ogrodzie domu znajdującego się w sąsiedztwie hotelowego apartamentu, z którego zniknęła Maddie McCann. Detektyw twierdzi, że pod nieobecność właściciela dokonał badań georadarem, który wskazał na obecności ciała pod jednym z chodników. Jednak wcale nie jest to zupełnie nowy trop – właściciel podejrzanej wilii Brytyjczyk Robert Murat był pierwszym podejrzanym już od samego samym początku śledztwa. Jednak wówczas nie znaleziono niczego na potwierdzenie jego winy.

Portugalska policja zapowiada, że nie zlekceważy żadnego tropu w sprawie Maddie, dlatego nie wykluczone jest ponowne bardzo dokładne przeszukanie domu Murata.
Redaktor: joka / Edycja: pavo
Wymagany flash 8!
Powrót do poprzedniej strony
   
Ilość wyświetleń: 2905
Aby dodać komentarz - zaloguj się:

Login: Hasło: Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zaloguj się i opublikuj
POLSKA
NEWS
ŚWIAT
Ogłoszenia
Regeneracja manualnych skrzyń biegów
Regeneracja manualnych skrzyń biegów
Jest nas 48064 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28353 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Partnerzy: turbiny.net, naprawa-skrzyni.pl, skrzyniebiegow.net
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (23)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 0.85sek przez NOXe Engine Å.