Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
szukajka_btt.gif

Kim jest chłopiec z lasu?


Data publikacji: 2012-06-13 07:52:24  
Na to pytanie odpowiedzi wciąż poszukuje berlińska policja. Odkąd we wrześniu ubiegłego roku nastoletni chłopak zgłosił się na policję twierdząc, że od wielu lat mieszkał w lesie i nie wie kim dokładnie jest, jego tożsamość pozostaje wciąż nieznana. Dlatego niemieccy śledczy postanowili upubliczni wizerunek ''chłopca z lasu'' – jak nazwano nastolatka – aby odnaleźć kogoś kto będzie w stanie go rozpoznać i pomóc rozwikłać tę tajemniczą sprawę.

Przypomnijmy 5 września ubiegłego roku do berlińskiej policji zgłosił się nastolatek, który znał tylko kilka niemieckich słów, za to płynnie mówił po angielsku. Chłopak nie wiedział kim dokładnie jest, ale twierdził, że ma na imię Ray i urodził się 20 czerwca 1994. Nie wiedział jednak gdzie.

W to co jeszcze opowiedział, aż trudno uwierzyć. Nastolatek twierdził, że od wielu lat wraz ze swym ojcem mieszkał w niemieckim lasach. Jak twierdził doszło do tego po wypadku samochodowym, w którym zginęła jego matka Doreen. Chłopak powiedział, że niedawno jego ojciec zmarł, więc musiał sam go pochować. Po śmieci ojca postanowił wyjść z lasu i poszukać pomocy.

Tej wersji nie potwierdzają jednak przeprowadzone dotychczas poszukiwania w okolicznych lasach. Nigdzie nie udało się odnaleźć rzekomego grobu ojca Raya.

Sprawa utknęła w martwym punkcie. Dlatego śledczy zdecydowali się upublicznić zdjęcia ''chłopca z lasu''. Liczą, że być może publikacja zdjęcia nastolatka w światowych mediach pomoże odnaleźć kogoś kto rozpozna chłopaka i pomoże ustalić kim naprawdę jest.

Rysopis ''chłopca z lasu''

Chłopak wygląda na około 16-20 lat. Ma blond włosy, niebieskie oczy, 180 cm wzrostu i atletyczną budowę ciała. Charakterystyczne znaki szczególne to trzy blizny na czole, trzy na brodzie i jedna na prawym ramieniu.
Redaktor: joka / Edycja: joka
Wymagany flash 8!
Powrót do poprzedniej strony
   
Ilość wyświetleń: 1563
Aby dodać komentarz - zaloguj się:

Login: Hasło: Zapamiętaj mnie
Treść komentarza:
Zaloguj się i opublikuj
POLSKA
NEWS
ŚWIAT
Ogłoszenia
Regeneracja turbosprężarek
Regeneracja manualnych skrzyń biegów
Jest nas 48063 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28353 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Partnerzy: turbiny.net, naprawa-skrzyni.pl, skrzyniebiegow.net
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (20)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 2.84sek przez NOXe Engine Å.