Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
Naprawa skrzyń biegów Poznań
szukajka_btt.gif
Pod koniec kwietnia większość przedszkoli ogłosiła wyniki naboru do przedszkoli państwowych. Był to niezwykle ciężki okres dla rodziców maluszków. Teraz spora część z nich może nareszcie odetchnąć z ulgą – ich dzieci dostały się do przedszkoli pierwszego wyboru! Bezpieczniej, ale czy na pewno?Wielu rodziców nie ufa nianiom, opiekunkom, obcym osobom, którym zmuszeni są...
Czy Twoje dziecko jest bezpieczne w przedszkolu?
27.05.2015r
PL:12:12
Przeczytaj cały artykuł...
2012-01-04 13:28:36
Jak sprawić by nasze mieszkanie było bezpieczne dla dziecka?
Dziecko w domu to ogromne szczęście, ale i ogromna odpowiedzialność. Jeśli nam się wydaje, że czegoś zrobić się nie da, dziecko z pewnością udowodni nam, że jest inaczej. By uniknąć niebezpiecznych sytuacji trzeba przede wszystkim użyć wyobraźni. Jak sprawić, by nasz dom był przyjazny, ale przede wszystkim bezpieczny dla malucha? Oto kilka prostych zasad, które ułatwią nam życie:1. Nigdy nie zostawiaj dziecka samego.... 95pkt.
2012-01-05 09:19:37
Jak sprawić, by podróż z dzieckiem była bezpieczna?
W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić życie bez samochodu. Praktycznie nie ma dnia, kiedy nie korzystalibyśmy z tego środka transportu jadąc gdzieś z dzieckiem. W końcu jest to o wiele wygodniejsze niż, wyczekiwanie z naszym maleństwem na przystanku tramwajowym czy autobusowym. Jednak, aby móc ze spokojem przewozić nasze dziecko w samochodzie wymaga to odpowiedniego przygotowania. Od kilku lat prawo... 74pkt.
2012-01-09 13:31:23
Jakie zabawki kupować dziecku?
Zabawka jest nieodłącznym atrybutem dziecka. Odpowiednio dobrana pozwala rozwijać zręczność, precyzję, umiejętności manualne, a także stymuluje wyobraźnię. Ta najbardziej ulubiona przez dziecko staje się przyjacielem na długie lata. Maluch zabiera ją wszędzie ze sobą. Obecność ukochanego misia, daje poczucie bezpieczeństwa. Nie wszystkie jednak zabawki są dla dziecka bezpieczne. Na co należy zwrócić uwagę, kupując zabawkę... 80pkt.
2012-01-10 13:50:02
Noś kask i przy pogodzie
Zbliżają się ferie, pora zimowego szaleństwa nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci. Narty, sanki, kuligi to raj dla amatorów białego puchu. O czym warto pamiętać, korzystając z uroków zimy?Uważaj na dorosłych. . Największym zagrożeniem dla dziecka na stoku jest nie upadek a dorosły. Przewracający się maluch spada z niewielkiej odległości. Przyzwyczajony do upadków od niemowlęcia,... 93pkt.
2012-01-11 13:57:44
Jak bezpiecznie znaleźć nianię w Internecie?
Kiedy już zdecydujesz się wrócić do pracy po odchowaniu dziecka, przychodzą kolejne dylemat: posłać malucha do żłobka lub przedszkola czy zostawić pod opieką babci? A może niania okaże się tą właściwą opcją?Jak zatem znaleźć nianię idealną? Taką, która zaopiekuje się twoim dzieckiem jak własnym, którą maluszek pokocha i będzie chętnie z nią zostawał? I przede wszystkim – gdzie takiej niani szukać?... 76pkt.
2012-01-12 14:39:19
Dziecko w sieci - nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie.
W dobie elektroniki, globalizacji i ogólnie dostępnego Internetu, oczywistym jest, że i nasze dzieci prędzej czy później (raczej prędzej) zetkną się z tym fenomenem. Internet jest źródłem ogromnej wiedzy, odpowiednio stosowany może stać się narzędziem bardzo pomocnym w pracy czy nauce. Stanowi też formę rozrywki, relaksu, a nawet jest alternatywą dla spotkań towarzyskich. Nie tylko... 81pkt.
Regeneracja turbosprężarek
Remont skrzyń biegów Poznań
2016-01-20 22:22:58
Jak bezpiecznie parkować...
Jest nas 48081 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28356 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Naprawa skrzyń biegów Poznań
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (24)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 4.36sek przez NOXe Engine Å.