Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
szukajka_btt.gif
Jedziesz samochodem na rodzinną wycieczkę za miasto. Jesteś uśmiechnięty bo zaraz będziesz mógł wypocząć nad jeziorem. . W lusterku swojego samochodu dostrzegasz zbliżający się z prędkością światła samochód, który wymusza na Tobie byś jechał szybciej. . Zwalniasz, pozwalasz mu by Cię wyprzedził. Widzisz jak samochód wyprzedza na trzeciego kolejnych kierowców-myślisz...
Co zrobić gdy jesteś świadkiem wypadku?
20.01.2016r
PL:22:22
Przeczytaj cały artykuł...
2011-06-21 14:24:02
Jak wybrać najlepszą pomoc drogową?
Jak wiadomo nikt z nas nie planuje sobie momentu, w którym popsuje mu się samochód- bo takich sytuacji nie da się zwyczajnie przewidzieć. Dlatego już teraz zachęcam wszystkich kierowców by poświęcili chwilkę na przeczytanie artykułu, w którym to dowiecie się na jakich podstawach wybrać najlepszą pomoc drogową. Pamiętajmy, że gdy zostaniemy postawieni przed faktem dokonanym, a więc gdy nasz... 80pkt.
2016-01-20 22:21:48
Co zrobić gdy rozładuje się akumulator?
Każdy z kierowców miał lub będzie miał w przyszłości ten problem – wsiadamy do samochodu chcemy ruszyć, a samochód odmawia nam posłuszeństwa. Bardzo często za tym problemem stoi wyczerpany akumulator. Co robić?Oczywiście najlepiej do takiej sytuacji w ogóle nie dopuścić np. sprawdzając napięcie na sprawnym akumulatorze i jeśli jest poniżej 12, 6 V podładować go przy użyciu prostownika.... pkt.
2011-12-04 14:33:00
Co się stanie gdy zapomnimy zapłacić mandatu?
Niestety co jakiś czas prawie każdemu z nas kierowców to się zdarza – dostaniemy mandat. Nie ma tu różnicy czy za przekroczenie prędkości, złe parkowanie, czy rozmowę przez komórkę, karę i tak trzeba zapłacić ! Co się jednak stanie gdy w zawierusze codziennych spraw zapomnimy o tym przykrym obowiązku? Oto jak wygląda postępowanie karne, gdy nie zapłacimy mandatu w ustawowe 7 dni. 1.... pkt.
2011-12-09 10:38:06
Co zrobić gdy złamie się nam kluczyk w stacyjce lub zamku?
Nieuwaga, pospiech i kluczyk złamany. Można skorzystać z pomocy ślusarza, ale można też spróbować poradzić sobie samodzielnie. Oto kilka porad:1. Jeśli kluczyk złamał się w zamku od strony kierowcy jest to bardziej optymistyczna wersja. Masz wtedy możliwość skorzystania z zapasowego kluczyka, otworzyć samochód od strony pasażera i spokojnie pojechać w zaplanowane miejsce. Bez nerwów ta naprawą... pkt.
2016-01-20 22:21:51
Co zrobić w przypadku pomyłki przy tankowaniu?
Pospiech złym doradcą. Mimo iż oznaczenia dystrybutorów są czytelne zdarza się nam zatankować złe paliwo. Co wtedy zrobić?1. Jeśli Twój samochód jest na benzynę, a wlałeś do niego olej napędowy możesz mówić o odrobinie szczęścia. Zasadniczo skutki pomyłki nie będą opłakane. Wystarczy tylko odessać ropę z baku oraz przeczyścić układ zasilania, ponieważ świece mogą być zanieczyszczone. Należy tez wymienić... 40pkt.
2016-01-20 22:21:57
Jak zabezpieczyć samochód uczestniczący w wypadku drogowym?
Każdego dnia słyszymy, czytamy o setkach wypadków komunikacyjnych na naszych drogach. Co się stanie gdy będziemy świadkiem jednego z nich? Oczywiście najważniejsi są ludzie pokrzywdzeni w wypadku i to im należy się natychmiastowa pomoc. Jednak dla ich bezpieczeństwa konieczne jest również odpowiednie zabezpieczenie pojazdów biorących udział w zdarzeniu. Czy wiemy jak to zrobić? W oczekiwaniu na... 86pkt.
Regeneracja manualnych skrzyń biegów
Regeneracja turbosprężarek
2016-01-20 22:22:58
Jak bezpiecznie parkować...
Jest nas 48078 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28356 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Partnerzy: malortpoznan.pl, skrzyniebiegow.net
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (15)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 3.93sek przez NOXe Engine Å.