Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
Naprawa skrzyń biegów Poznań
szukajka_btt.gif
O fenomenie Facebooka słyszał już chyba każdy. Liczba osób, które konta na Facebooku nie mają, maleje z każdym dniem. Natomiast powiedzenie "nie ma cię na Facebooku, nie istniejesz" coraz bardziej zyskuje na mocy. Coraz więcej też zyskują firmy, bazujące na naiwności użytkowników Facebooka. Tak naprawdę to każde wejście na ten najpopularniejszy portal społecznościowy to swoisty...
Jak użytkownicy facebooka zarabiają na naiwności innych?
09.02.2016r
PL:19:32
Przeczytaj cały artykuł...
2015-05-27 12:13:18
Czym jest prawo autorskie i jak ono funkcjonuje w Internecie?
Upowszechnione jest przekonanie, iż Internet stanowi byt tak oderwany od realnego świata, iż praktycznie nie obowiązują w nim żadne prawa, a w każdym razie ich egzekwowanie jest czysto iluzoryczne. Otóż nic bardziej mylnego. Świat wirtualny podlega w większości takim samym przepisom prawa, jak ten rzeczywisty. Ma to zatem duże znaczenie w szczególności w przedmiocie ochrony praw autorskich. Należy zatem... 94pkt.
2015-04-09 14:44:40
Ochrona wizerunku w Internecie
Podczas użytkowania internetu bardzo łatwo jest naruszyć prawa innych osób, w tym w szczególności prawa do ochrony wizerunku. Zamieszczanie różnego rodzaju zdjęć czy też filmów z udziałem innych osób może się łączyć z powstaniem naszej odpowiedzialności prawnej, dlatego też warto wiedzieć, co możemy, a czego nie możemy zamieszczać w internecie. Czym jest wizerunek?Zgodnie... 60pkt.
2015-04-09 14:43:25
Komisja Europejska chce wprowadzić internetowy ekosystem
Komisja Europejska przedstawiła nowe propozycje przepisów odnoszących się do korzystania z sieci internetowej. Chcąc lepiej chronić najmłodszych użytkowników przed dostępem do niepożądanych materiałów narodził się pomysł wprowadzenia elektronicznego systemu identyfikacji użytkowników tzw. "internetowy ekosystem". Komisja proponując stworzenie "internetowego ekosystemu" ma na celu wydzielić... 82pkt.
2012-05-31 13:35:53
Uwaga! Oszustwo! Zamiast smartfona sprzedają... jego zdjęcie!
Marzysz o nowym, pięknym samartfonie i znajdujesz na allegro model w okazyjnej cenie… Licytujesz i w końcu… JEST! Udało się, jest Twój! Wracasz jeszcze raz spokojnie do opisu swojego nowiutkiego nabytku i wtedy dopiero przeżywasz szok – właśnie dowiadujesz się, że zamiast wymarzonego smartfona kupiłeś sobie… jego zdjęcie!Tak, taki scenariusz grozi każdemu, niezbyt uważnemu kupującemu na... 93pkt.
2012-05-24 14:31:11
Uwaga na maile z informacją o odbiorze spadku! To oszustwo
Na jeden z takich maili dał się nabrać 32-letni mieszkaniec Lublina. Nadawca informował go, że został spadkobiercą ogromnej sumy pieniędzy po kuzynie z Malezji, by je otrzymać wystarczy tylko jeśli opłaci adwokata wpłacając na podane konto, bagatela, 10 tys. dolarów… Niestety 32-latek nie wiedział, że ma do czynienia z klasycznym przypadkiem tzw. oszustwa nigeryjskiego. Oszustwo nigeryjskie polega na tym, że... 98pkt.
2012-05-22 20:56:18
Facebook - czy stanie się tajną bronią Internetu?
O tym, że dzięki Facebookowi można nie tylko nawiązać nowe znajomości, ale i odświeżyć stare, wiadomo nie od dziś. Codziennie miliony ludzi na całym świecie klikają w magiczny przycisk „like”, dzielą się z innymi swoimi myślami, spostrzeżeniami, przesyłają zdjęcia, umieszczają pliki, czatują i wykonują całą masę innych czynności, na które pozwala im ten największy na świecie portal społecznościowy. Facebook... 93pkt.
Zaginięcia
Kradzieże
Wypadki
Więcej
Regeneracja turbosprężarek
Jest nas 48080 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28356 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Naprawa skrzyń biegów Poznań
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (25)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 7.15sek przez NOXe Engine Å.