Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
Naprawa skrzyń biegów Poznań
szukajka_btt.gif
W ostatnim czasie na terenie Poznania rozpowszechnia się choroba zwana wirusem bostońskim. Wirus atakuje głównie dzieci w wieku przedszkolnym. Jakie są objawy choroby? Najczęstsze objawy to obrzęk w jamie ustnej, wysoka temperatura, brak apetytu, dreszcze, ból gardła a także wymioty. W najgorszym przypadku u chorej osoby może wystąpić zapalenie mięśnia sercowego. Lekarz...
Wirus bostoński atakuje w Poznaniu. Jakie są objawy choroby?
19.11.2013r
PL:14:58
Przeczytaj cały artykuł...
2016-01-20 22:22:11
Zniknęły Ci tablice z auta? Lepiej zgłoś to na policję!
Wracasz na parkingu i nagle widzisz, że w aucie brakuje jednej z tablic rejestracyjnych? Uważaj! Przestępcy wymyślili nowy sposób na unikanie identyfikacji i twoimi przywłaszczonymi tablicami mogą posłużyć się w trakcie przestępstw np. podczas kradzieży paliwa na stacjach. Dlatego jeśli tylko zauważysz, że zniknęły ci lub zgubiłeś tablice jak najszybciej zgłoś to do urzędu, a jeśli podejrzewasz kradzież... 100pkt.
2012-08-05 19:06:39
Burze nad Polską. Zginęła 11-letnia harcerka
Niestety jest już pierwsza ofiara burzowego frontu, który właśnie nadciągnął nad Polskę. W Lubskiem w miejscowości Borowy Młyn podczas nawałnicy powalone drzewo przygniotło 11-letnią dziewczynkę. Dziecko zginęło. Synoptycy ostrzegają, że przez kraj przetoczą się dziś potężne burze, spodziewane są nawet opady gradu. Zdarzenie miało miejsce podczas potężnej nawałnicy, jaka przeszła dzisiaj przez województwo lubuskie.... 99pkt.
2012-07-06 20:14:56
Tatry: dwoje turystów rażonych piorunem
Dwoje turystów zostało rażonych piorunem w Tatrach Zachodnich w rejonie Ciemniaka. Kobieta i mężczyzna zostali przetransportowani śmigłowcem do szpitala. Od kilku dni przez całą Polskę przechodzą gwałtowne burze i ulewy. Są one bardzo niebezpieczne zwłaszcza w wysokich partiach gór. Przekonało się dziś o tym dwoje turystów - kobieta i mężczyzna - którzy przebywali... 96pkt.
2012-06-15 20:32:59
Zakaz sprzedaży alkoholu w wiosce bawarskiej
Z okazji Euro 2012 w Parku Marcinkowskiego naprzeciwko dworca PKS w Poznaniu powstała tak zwana wioska bawarska, w której podczas meczy sprzedawano piwo. Wioska funkcjonowała przez tydzień. Po czym została zamknięta, gdyż właściciel nie miał koncesji na alkohol. Otwarcie wioski bawarskiej przypadło na 7. czerwca 2012 roku. Właścicielem był obcokrajowiec, mówiący tylko po niemiecku. W dniach, kiedy odbywały się... 97pkt.
2012-06-13 21:17:12
Psa w lesie trzymaj na smyczy!
Samica jelenia utopiła się w jeziorze zaszczuta przez psy. Strażnicy leśni apelują: psy w lesie trzymajmy tylko na smyczy!Pod koniec maja do Straży Leśnej w Bąkowie zadzwonił wędkarz z informacją, że nad Bielkowskim jeziorem w Kolbudach topi się łania. Zwierzę zaplątało się w zastawiony przez kłusowników wnyk. Gdy w końcu udało się jej wydostać, została zagoniona przez psy biegające luzem po lesie nad... 91pkt.
2012-06-13 11:17:18
Silna płeć! Weź udział w kursie samoobrony dla kobiet
Chcesz poczuć się silniejsza i pewniejsza siebie? Wybierz się na darmowe zajęcia organizowane przez łódzkich policjantów. Warsztaty pt. Silna płeć dotyczyć będą podstawowych technik samoobronny, w tym wykorzystania przedmiotów codziennego użytku np. torebki czy parasolki. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego instruktora, a udział w nich jest całkowicie bezpłatny. Kolejny raz policjanci... 98pkt.
Zaginięcia
Kradzieże
Wypadki
Więcej
Skrzynie biegów Poznań
Jest nas 48080 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28356 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Naprawa skrzyń biegów Poznań
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (25)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 5.74sek przez NOXe Engine Å.