Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
Naprawa skrzyń biegów Poznań
szukajka_btt.gif
Kontrole zostaną wprowadzone na okres od 4 czerwca do 1 lipca. Jak powiedział szef MSW, będą one miały charakter doraźny i punktowy. Wyjaśnił, że będą kontrolowane np. pojazdy, co do których istnieje podejrzenie, że podróżują nimi osoby w Polsce niepożądane. Cichocki dodał, że kontrole nie spowodują utrudnień, ponieważ w tym czasie granice nadal będzie można przekraczać tak jak...
Na czas Euro 2012 powrócą kontrole na granicach
23.04.2012r
PL:15:09
Przeczytaj cały artykuł...
2012-04-18 10:37:05
Nowe fotoradary na warszawskich skrzyżowaniach
To już jest pewne, nowe fotoradary już w najbliższym czasie staną na najbardziej niebezpiecznych punktach Warszawy. Elektroniczny Chuck Norris, przed którym uciec się nie da, stanie również na trzech kolejnych warszawskich skrzyżowaniach. Dzięki ogromnemu sukcesowi jaki odniósł super nowoczesny fotoradar, który stanął kilka miesięcy temu na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Witosa ma na swoim koncie 3,... 93pkt.
2012-04-05 14:25:39
Nowy taryfikator mandatów 2012, najprawdopodobniej już od maja
Wczoraj Minister Spraw Wewnętrznych, Jacek Cichocki podpisał rozporządzenie dotyczące zaostrzenia kary dla kierowców. Nowe przepisy taryfikatora zaostrzają min. kary dla kierowców rozmawiających przez telefon komórkowy, przewożenie dzieci bez odpowiedniego fotelika, a także dla kierowców wyprzedzających w niedozwolonych miejscach. Najprawdopodobniej już w maju wejdzie w życie nowy taryfikator... 97pkt.
2012-04-04 16:02:42
Nowe stawki za złamanie przepisów
Szef MSW podpisał dziś nowy taryfikator dotyczący wykroczeń drogowych. Stawki zostały podniesione, zwiększona została też liczba punktów karnych za niektóre wykroczenia. Nowy taryfikator wejdzie w życie prawdopodobnie już w maju. "Rozporządzenie wprowadzające nowy taryfikator muszą podpisać jeszcze dwaj ministrowie: transportu, budownictwa i gospodarki morskiej oraz sprawiedliwości. Dopiero wówczas nowa... pkt.
2012-03-13 08:01:37
Drogowy Chuck Norris stoi na warszawskim skrzyżowaniu
Stoi tam od trzech tygodni, a pomimo tak krótkiego czasu sprawił już wiele dobrego. Niektórzy się go boją, na pytanie dlaczego mówią, że przeraża ich jego spryt, bo kiedy coś przeskrobią to nie ma zmiłuj. Jedno jest pewne- lepiej jest z nim nie zadzierać, bo i tak się z nim przegra. O kim, a właściwie o czym mowa!? O nowym fotoradarze, który stanął na straży bezpieczeństwa... 99pkt.
Zaginięcia
Kradzieże
Wypadki
Więcej
Skrzynia biegów Poznań
Jest nas 48081 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28356 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Naprawa skrzyń biegów Poznań
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (20)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 0.84sek przez NOXe Engine Å.