Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
Naprawa skrzyń biegów Poznań
szukajka_btt.gif
Lato to czas zabawy, spotkań ze znajomymi, odpoczynku. Jednym słowem jest to czas totalnej beztroski. . Zarówno dorośli jak i dzieci uwielbiają spędzać piękne, słoneczne dni nad wodą. Niestety często zdarza się tak, że zabawa w wodzie przysłania nam bezpieczeństwo, o którym każdy z nas powinien pamiętać. W związku z tym już po raz kolejny ruszyła kampania społeczna...
Akcja Pływam bez promili
09.08.2012r
PL:08:42
Przeczytaj cały artykuł...
2013-02-06 15:04:40
Uszkodziłeś na dziurze samochód? Jak walczyć o odszkodowanie?!
Każdego roku polskie drogi zwłaszcza po śnieżnej zimie przypominają szwajcarski ser, o ile dziury w serze są wskazane, o tyle na drogach zdecydowanie nie! Dla wielu kierowców slalom między dziurami nawet przy niewielkiej prędkości kończy się uszkodzeniem samochodu. Często koszty naprawy uszkodzonego samochodu pokrywamy z własnej kieszeni. Okazuje się, że to błąd! W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam jak walczyć... 89pkt.
2013-01-14 12:24:26
Akcja policyjna na ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Policjant, który ranił nożem żonę- popełnił samobójstwo
Przed południem na warszawskiej Pradze doszło do niebezpiecznego zdarzenia- mężczyzna, po ugodzeniu swojej żony nożem, zabarykadował się w mieszkaniu. Z relacji świadków wynika, że może on być uzbrojony. Na miejscu są antyterroryści. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (14 stycznia) ok. godz 10:00 w bloku na ul. Jagiellońskiej 49 w Warszawie. To właśnie tam w jednym z mieszkań pomiędzy kobietą... 97pkt.
2012-06-28 13:23:24
Nie daj się zgwałcić, zrób test Drink Safe!
Jest bezbarwna, nie ma smaku ani zapachu. Dodana do piwa, drinka czy soku zaczyna działać już po 15 minutach. Po tym czasie osoba, która ją przyjęła staje się zrelaksowana i bardzo pobudzona seksualnie. . . w stanie totalnego odlotu trwać może nawet do sześciu godzin. . . O czym mowa?! O pigułce gwałtu i jej ofiarach. Jak się okazuje na naszym rynku jest jednak, coś co może stać się przełomem to Drink... 95pkt.
2010-09-15 12:58:17
Rozpoczął się Europejski Kongres Przeciwdziałania Przemocy Szkolnej
15. 09. Warszawa (PAP) - Anna Komorowska uznała przemoc w szkole za niezwykle ważny problem. Żona prezydenta otworzyła Europejski Kongres Przeciwdziałania Przemocy Szkolnej, który odbywa się w środę w warszawskim Pałacu Prymasowskim. "Doceniam wagę problemu i chylę głowę przed Państwem, że już przez pięć lat zajmujecie się nim" - zapewniła Komorowska. Celem konferencji, organizowanej w ramach... pkt.
Zaginięcia
Kradzieże
Wypadki
Więcej
Regeneracja turbosprężarek
Jest nas 48081 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28356 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Naprawa skrzyń biegów Poznań
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (15)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 1.26sek przez NOXe Engine Å.