Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
Naprawa skrzyń biegów Poznań
szukajka_btt.gif
Przygotowania polskiej policji do piłkarskich mistrzostw Europy, które odbędą się w czerwcu w naszym kraju, można powiedzieć są już dopięte na ostatni guzki. Służby zostały odpowiednio wyposażone – w trakcie Euro 2012 w użyciu będą specjalne urządzenia do prześwietlania aut, czujniki wykrywające substancje radioaktywne czy urządzenia do identyfikowania materiałów wybuchowych....
Policja gotowa na Euro 2012: Będą tajniacy, skanery i wykrywacze
03.05.2012r
PL:11:59
Przeczytaj cały artykuł...
2012-04-27 11:24:28
Stadion Narodowy niegotowy na mecze
Zdaniem ministra Cichockiego Stadion Narodowy nie jest przystosowany do meczów podwyższonego ryzyka. Jak sam mówi nie rekomendowałby tam odbywania się meczów, na których można by się spodziewać agresywnego zachowania kibiców. "Narodowe Centrum Sportu zapewnia, że ten stadion to przedsięwzięcie, które ma przynosić zyski i utrzymywać się nie tylko z imprez piłkarskich, ale też... pkt.
2012-04-21 17:49:06
Spokojny ligowy klasyk
Mecze Lecha Poznań z Legią Warszawą zalicza się do najważniejszych spotkań ligowych na polskich boiskach. Powszechnie znana jest niechęć do siebie kibiców obydwu drużyn, która nie raz doprowadzała do burd na stadionie. Tym razem było spokojnie. "Mogę powiedzieć, że spotkanie przebiegło bez rażących uchybień ze strony kibiców. W trakcie meczu odpalone zostały race, ale nie doszło do poważniejszych... 95pkt.
2012-04-08 09:23:19
W kwietniu finalizacja policyjnych umów dotyczących Euro
Prawie 120 zagranicznych policjantów będzie brało udział w zabezpieczaniu meczy podczas Euro 2012. "Spottersi" czyli zagraniczni funkcjonariusze policji, będą nie tylko towarzyszyć kibicom swoich drużyn, ale również będą współpracować z polską policją, informując się wzajemnie o ewentualnych zagrożeniach. "W tym momencie finalizujemy kwestie podpisania umów. Chodzi o podstawy... pkt.
2012-04-03 11:32:38
Rejestr dotyczący cudzoziemców z zakazami stadionowymi- jeszcze nie istnieje
Za dwa miesiące rozpocznie się największe sportowe wydarzenie w naszym kraju jakim jest EURO 2012. Jak się okazuje nie wszystko jednak dopięte jest na ostatni guzik. Z informacji NIK wynika, że do dnia dzisiejszego nie funkcjonuje rejestr cudzoziemców objętych zakazem stadionowym, którzy nie mają prawa oglądać meczu siedząc na trybunach. Naczelna Izba Kontroli alarmuje, że tego typu niedociągnięcia nie powinny mieć... 89pkt.
2012-03-28 15:57:44
Premierowy pokaz filmu
W Warszawie wyemitowany został premierowy pokaz filmu "Kibic" z serii "Nie warto ryzykować". W premierze wzięli udział dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, zastępca komendanta KSP i były piłkarz reprezentacji Polski Piotr Świerczewski. Film, nakręcony z inicjatywy Urzędu i m. st. Warszawy opowiada o uczniu szkoły średniej, który bierze udział w tzw. ustawce... 93pkt.
2012-02-12 11:45:23
Po demonstracji kibiców Legii policja wyjaśnia m.in. sprawę oplucia Biedronia
Dwie zatrzymane osoby były nietrzeźwe. Policjanci podczas manifestacji kibiców wystawili również sześć mandatów za wykroczenia. "Oceniamy, że generalnie było spokojnie" - podsumował - rzecznik komendanta stołecznego policji mł. insp. Maciej Karczyński. Na zachowanie uczestników demonstracji skarżył się w niedzielę rano w audycji w Radia Zet , , 7. Dzień Tygodnia" poseł Ruchu Palikota Robert Biedroń. "Wracałem... 89pkt.
Zaginięcia
Kradzieże
Wypadki
Więcej
Skrzynie biegów poznań
Jest nas 48081 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28356 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Naprawa skrzyń biegów Poznań
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (20)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 0.99sek przez NOXe Engine Å.