Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
szukajka_btt.gif
Sprytny złodziej z gdańskiej Oruni kradł z samochodów wszystko, co tylko dało się "przerobić" na pieniądze. Nie tylko samochody, lusterka, wyposażenie pojazdów i pozostawione w nich przedmioty padły jego łupem. Jak się okazało ukraść i spieniężyć da się nawet paliwo i . . . poduszki powietrzne!Funkcjonariusze z gdańskiej komendy zatrzymali...
Sprytny złodziej kradł nawet poduszki powietrzne!
15.07.2012r
PL:20:08
Przeczytaj cały artykuł...
2016-01-20 22:22:33
Kwatery widmo, nie daj się naciągnąć.
Za pasem długi majowy weekend. Tym razem, jeśli tylko weźmiemy 2-3 dni urlopu, będziemy mieli do dyspozycji aż 10 dni słodkiego lenistwa. To mnóstwo czasu, by wyjechać w góry czy nad morze, odpocząć, naładować akumulatory. Pamiętajmy jednak, że warto wcześniej zarezerwować bazę wypadową, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek już na miejscu. Zanim jednak zarezerwujesz kwaterę, sprawdź ją gruntownie. Pod koniec grudnia... 100pkt.
2015-04-09 14:43:32
Ukradli mi samochód metodą na naklejkę!
Włamywacze, kieszonkowcy, zwykli rabusie – złodzieje wymyślają coraz to nowsze metody, by pozbawić nas dobytku, a czasem i dorobku życia. Całkiem niedawno pisaliśmy o metodzie „na gumę”, czyli nowym sposobie kradzieży samochodu lub chociaż jego zawartości (tutaj). Dziś przedstawiamy troszkę inną metodę kradzieży jaką jest. . . metoda na nakleję! Okazuje się jednak, że w „branży złodziejskiej”... 96pkt.
2015-04-09 14:43:32
Uwaga! Nowy sposób kradzieży samochodów na ulotkę!
Złe licho nie śpi. Na co raz to lepsze i bardziej skomplikowane systemy zabezpieczeń naszych samochodów pojawiają się co raz to nowsze – i jak się okazuje często mało wyszukane – złodziejskie sposoby na ich ominięcie. Policja ostrzega, w ostatnich miesiącach pojawił się nowy sposób kradzieży samochodów, czyli metoda "na ulotkę"! której głównym celem jest odwrócenie... 95pkt.
2012-07-14 17:26:30
Para kradnie rowery z ulic Warszawy. Pomóżmy ich złapać!
Na pierwszy rzut oka wyglądają na zwyczajną parę, tymczasem młoda kobieta i mężczyzna to złodziejski duet, który od jakiegoś czasu bezkarnie okrada warszawiaków z rowerów. Ona stoi na czatach, on w tym czasie nożycami przecina zabezpieczenia. Policja pozostaje bezradna, więc okradzeni sami próbują się skrzyknąć na facebooku i ustalić sprawców… Wszystko zaczęło się od kradzieży roweru... 96pkt.
2012-06-17 14:01:59
Na przegranej biało-czerwonych stracili także... złodzieje
Jak się okazuje przegranej naszej narodowej drużyny odżałować nie mogą nie tylko kibice biało-czerwonych, ale także. . . co niektórzy złodzieje! W Sosnowcu dwóch dwudziestolatków, którzy okradali samochody z biało-czerwonych flag licząc na zyskowną sprzedaż kolejnym kibicom, mocno się przeliczyło. Po pierwsze zawiedli polscy piłkarze, którzy wczoraj nie awansowali do dalszego etapu turnieju. Po... 84pkt.
2012-06-13 20:28:45
Ten złodziej miał pewną dziwną słabość...
45-letni złodziej, którego wpadł w ręce łódzkiej policji, mocno dał się we znaki właścicielom aut pewnej bardzo popularnej na naszym rynku koreańskiej marki. Mężczyzna wyspecjalizował się w kradzieży paliwa z zaparkowanych aut, ale miał szczególną słabość do tylko jednego modelu… Dzisiaj sąd zadecydował o nałożeniu 3-miesięcznego aresztu na 45-letniego mężczyznę, który notorycznie okradał... 96pkt.
Zaginięcia
Kradzieże
Wypadki
Więcej
Regeneracja manualnych skrzyń biegów
Jest nas 48079 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28356 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Partnerzy: malortpoznan.pl, skrzyniebiegow.net
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (17)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 1.33sek przez NOXe Engine Å.