Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
Naprawa skrzyń biegów Poznań
szukajka_btt.gif
Naprawa skrzyń biegów Poznań
Mój profil pomoc
Mój profil

Jak każdy z naszych użytkowników, posiadasz swój własny profil, w którym znajdują się wszystkie informacje udostępnione przez Ciebie w chwili rejestracji. Profil możesz w każdej chwili edytować, dodając np. zdjęcia. W celu umieszczenia zdjęcia kliknij Dodaj zdjęcie a następnie wybierz odpowiedni plik z komputera.

Edycja profilu

Jeśli chcesz zmienić swoje dane personalne najedź na konkretne pole, które Cię interesuje. Po prawej stronie ujrzysz fioletową ikonkę z napisem-zmień, w którą należy kliknąć. Następnie najedź myszką na podświetlone pole i nanieś zmiany w swoim profilu. Po dokonaniu zmiany kliknij zapisz dane profilu

Zdjęcia

Jeśli chcesz dodać zdjęcie do swojego profilu masz do wyboru dwie opcje. Po pierwsze możesz to zrobić dodając zdjęcie z komputera, abyś mógł to zrobić kliknij Dodaj zdjęcie a następnie wybierz odpowiedni plik z komputera. Drugim sposobem jest dodanie zdjęcia z kamery internetowej, abyś mógł to zrobić kliknij w okienko zezwól - zrób zdjęcie i zapisz je w odpowiednim pliku na komputerze. Następnie możesz ustawić je jako awatar.
Moje ogłoszenia

To funkcjonalność dzięki której można dodawać ogłoszenia i publikować je na portalu.

Dodaj ogłoszenie

Aby dodać ogłoszenie należy się zalogować, czyli podać swoje hasło i login. Ogłoszenie, do publikacji musi się składać z kilku ważnych elementów. Przede wszystkim musi posiadać: tytuł ogłoszenia(adekwatny do treści) oraz jak najbardziej szczegółowy opis(z podaniem czasu i miejsca), kiedy dana sytuacja się wydarzyła.

Aktualne ogłoszenia

Jest to lista dodanych ogłoszeń.

Archiwalne ogłoszenia

Jest to lista dodanych ogłoszeń, których okres publikacji dobiegł końca.

Schowek

To tzw. brudnopis to miejsce zawierające nieukończone, lecz zapisane przez Ciebie ogłoszenia, które w każdej chwili możesz dokończyć i opublikować.
Moje ogłoszenia
Moje znajomości

Jest to funkcjonalność, która umożliwia zalogowanym użytkownikom poszukiwanie swoich znajomych, a także zapraszanie ich do swojego grona, można również zawierać nowe znajomości z użytkownikami z innych miast. Istnieje również możliwość łączenia się większej ilości użytkowników o podobnych zainteresowaniach bądź problemach w grupy.

Szukaj znajomych

Jeśli chcesz odnaleźć swoich znajomych, którzy należą do naszej społeczności i dodać ich do grona swoich znajomych - wystarczy, że wpiszesz w puste pole: imię i nazwisko, login lub miasto z którego pochodzi i klikniesz Szukaj Następnie, kliknij w ikonkę danej osoby, automatycznie zostaniesz przekierowany na profil tej osoby. Kliknij w prawy górny narożnik zdjęcia i dodaj go do znajomych.

Zaproś znajomych

Jeśli wiesz, ze Twoi znajomi są zarejestrowani i należą do grona użytkowników bezpieczniej.pl natomiast Ty jeszcze nie masz ich w gronie znajomych-a chciałbyś mieć-wyślij do nich zaproszenie i poczekaj na ich akceptację.
Masz wielu znajomych? Ale tylko nieliczni z nich wiedzą o naszym portalu?! Poinformuj ich o tym i dodaj do grona swoich znajomych!
Moje znajomości
Moja strefa

To obszar, z którego będziesz otrzymywać wiadomości oraz informacje
z okolic Twojego miejsca zamieszkania.
Ułatwia otrzymywanie wiadomości poprzez filtrację informacji oraz ogłoszeń ze strefy.

Lokalizacja strefy

Funkcjonalność ta pozwala na wybranie strefy. Poprzez wpisanie miejsca zamieszkania
i zapisanie ustawień strefy.
Moja strefa
Jest nas 48080 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28356 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Naprawa skrzyń biegów Poznań
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (23)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 0.03sek przez NOXe Engine Å.