Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
Naprawa skrzyń biegów Poznań
szukajka_btt.gif
Regeneracja turbosprężarek
Bezpieczny Lokalizator GPS za darmo!
Bezpieczny Lokalizator od bezpieczniej.pl
Teraz możesz lokalizować bliską Ci osobę za darmo bez zbędnych kosztów i podpisywania umów z Operatorem. Łatwe w obsłudze rozwiązanie które w każdej chwili pozwoli na zlokalizowanie telefonu z dokładnością nawet do 1 metra za pomocą wbudowanego modułu GPS jaki posiada Twoja komórka.
Bezpieczny lokalizator to rewolucyjne rozwiązanie oferujące lokalizowanie osoby lub zgubionego telefonu za darmo! Wykorzystując telefon komórkowy możesz sprawdzić gdzie jest Twoje dziecko, co się dzieje z bliską Ci osobą, lub nawet odnaleźć zgubioną komórkę. Tylko od Ciebie zależy do czego użyjesz Bezpiecznego Lokalizatora.
Lokalizator...
Instalujesz Bezpieczny Lokalizator na telefonie, logujesz się do Swojego konta na bezpieczniej.pl, aktywujesz funkcję lokalizacji w panelu użytkownika, wprowadzasz nr. telefonu wyzwalacza lokalizacji wraz zBezpieczny Lokalizator - za darmo na platformie Android bez reklam !!! kluczem umożliwiającym sparowanie nieograniczonej ilości urządzeń, otrzymany klucz podajesz w aplikacji na telefonie, jeśli aplikacja prosi podaj też numer telefonu na którym jest zainstalowana, uruchom proces nasłuchiwania za pomocą przycisku START w aplikacji i to wszystko.
Po poprawnym zainstalowaniu i sparowaniu aplikacji wraz z kontem na bezpieczniej.pl wykonaj połączenie z numeru telefonu wyzwalacza na numer pozycjonowany z zainstalowaną i uruchomioną aplikacją, pierwsze połączenie zapisuje wyzwalacz zdefiniowany w panelu, wszystkie kolejne połączenia z telefonem aktualizują już tylko jego pozycję.
Aplikacja uruchomiona działa w tle jako proces monitorujący aktywność połączenia - gdy nadejdzie połączenie z telefonu wyzwalacza następuje pozycjonowanie telefonu za pomocą modułu GPS i wysłanie danych o pozycji na serwer bezpieczniej.pl do Twojego konta użytkownika.
Zmianę numeru wyzwalacza można wykonać z poziomu Panelu użytkownika w portalu, należy jednak pamiętać że aby zmiany zadziałały na telefonie należy po zapisaniu nowego numeru wykonać jeszcze jedno połączenie ze starego numeru aby nowy numer został pobrany z serwera jako aktualny wyzwalacz.
Zapamiętaj!
Ogłoszenia za darmo!, dodaj ogłoszenie...Tylko połączenia przychodzące z numeru telefonu zdefiniowanego w panelu jako wyzwalacz aktywują aktualizację pozycji która prezentowana jest na mapie w prywatnym Panelu użytkownika portalu bezpieczniej.pl.

Płacisz tylko za jednorazowe skuteczne połączenia z Internetem po pozycjonowaniu GPS/AGPS pozycji w telefonie, połączenie jest możliwe po przez GPRS, 3G lub Wi-Fi: koszt połączeń z Internetem uzależniony jest od stawki Twojego operatora.

W nowej wersji Bezpiecznego Lokalizatora dodaliśmy powiadomienie sms z współrzędnymi lokalizacji, możesz ustawić smsy jako opcję awaryjną kiedy brak zasięgu do transmisji danych.
Oszczędność!
Ogłoszenia za darmo!, dodaj ogłoszenie...Metoda funkcjonowania Bezpiecznego Lokalizatora oparta jest o moduł GPS w telefonie, nie musisz kupować dodatkowych lokalizatorów sprzętowych, ładować dodatkowych baterii. Brak dodatkowego abonamentu GSM aby lokalizować pozycję w najdokładniejszej technologii GPS/AGPS. Po prostu instalujesz darmową aplikacje i rejestrujesz konto w portalu bezpieczniej.pl!

Koszt połączenia z Internetem naliczany jest w urządzeniu pozycjonowanym które posiada uruchomioną aplikację Bezpiecznego Lokalizatora, lokalizowanie uruchamiane jest tylko gdy aplikacja ma status nasłuchiwania i zostanie wywołane połączenie z numeru wyzwalacza, wystarczy wykonać próbę połączenia (puszczenie strzałki).
Rejestracja konta
Lokalizuj za darmo!
Rejestruj z facebook`iem!
Jeden klik i lokalizator działa
Wspierane urządzenia!
HTC: Dream, Magic, Hero, Desire, Legend, Wildfire, Desire HD, Desire Z, HD2, Sensation, Wildfire S, Desire S, Evo 3D, Incredible S, ChaCha, Salsa, Aria, Evo 4g, Tattoo, MyTouch 3G Slide, Nexus One.
LG: GT540, P500 Optimus One, Swift 2X, Swift Black, Swift 3D.
Motorola: Milestone, Flipout, Defy, Atrix 4G, Charm, Motoroi XT720, Droid 2, Droid X, DEXT, Backflip.
Samsung: Galaxy i5500, Galaxy I7500, Galaxy Spica I5700, Galaxy I5800, Galaxy S I9000, Galaxy S II I9100, Galaxy Ace S5830, Galaxy Mini S5570, Galaxy Gio S5660, Google Nexus S (I9020).
Sony Ericsson: Xperia X10, Xperia X10 mini, Xperia X10 mini pro, Xperia X8, Xperia pro, Xperia mini, Xperia mini pro, W8, Xperia Arc, Xperia Neo, Xperia Play.
Jest nas 48081 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28356 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Naprawa skrzyń biegów Poznań
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (19)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 0.53sek przez NOXe Engine Å.