Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
Naprawa skrzyń biegów Poznań
szukajka_btt.gif
Regeneracja manualnych skrzyń biegów Poznań
Informacje
Udostępniaj swoje informacje na bezpieczniej.pl
Dzięki portalowi masz możliwość informowania innych użytkowników o zdarzeniach, które miały miejsce w twojej okolicy, lub wydarzą się w przyszłości.
Być może byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia, zachowałeś zimną krew, udzieliłeś pomocy lub zarejestrowałeś wydarzenie w postaci zdjęć, czy filmu video. Podziel się tym z innymi użytkownikami. Znasz skrzyżowanie niedaleko Twojego domu, na którym notorycznie zdarzają się stłuczki? Miejsca o ograniczonej widoczności, gdzie warto zachować ostrożność? A może codzienną drogę do pracy pokonujesz slalomem, ponieważ usłana jest głębokimi dziurami mogącymi uszkodzić zawieszenie Twojego auta? Bądź aktywny, ostrzegaj o niebezpiecznych miejscach mieszkańców swojej okolicy!
Ogłoszenia, mapa ogłoszeń za darmo, dodaj ogłoszenie, bezpieczeństwo, mapa niebezpieczeństwa...
Zostań lokalnym informatorem, wierzymy, ze dodane przez Ciebie treści pomogą sąsiadom, osobom z rejonu! Proponujemy Ci dodawanie zdjęć i filmików video bez konieczności ich obrabiania, bezpośrednio z dysku bądź komórki (poprzez aplikację mobilną).
Być może jesteś ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa i posiadasz wiedzę specjalistyczną, którą chciałbyś się podzielić? Podeślij nam swoje materiały i zostań ekspertem/redaktorem poszczególnych działów.
Jesteś wolontariuszem fundacji, miłośnikiem zwierząt/amatorem? Prowadzisz działalność, której celem jest niesienie pomocy Zwierzakom? Być może przez Twoje mieszkanie, które jest domem tymczasowym przewijają się stworzenia różnej rasy i maści? Chcesz znaleźć dla nich odpowiedzialnych opiekunów lub nagłośnić ich trudną sytuację? A może chcesz tylko opowiedzieć ich historię wołającą o pomstę do nieba? U nas możesz to zrobić.
Wiesz co się dzieje w okolicy?
Ogłoszenia za darmo!, dodaj ogłoszenie...Często spacerujesz wieczorami i znasz okolice, gdzie lepiej się nie zapuszczać - stoją w bramach a może w parku w stanie upojenia?

Lub znasz nieuczęszczane połacie/łąki, na których bezpiecznie możesz się odprężyć i rozkoszować widokami - opisz je, dodaj punkt na mapie i pozwól innym korzystać ze swoich doświadczeń!
Nie ograniczamy Cię!
Ogłoszenia za darmo!, dodaj ogłoszenie...Dbamy o to, aby dodane przez Ciebie treści zostały odpowiednio dostosowane (nie musisz martwic się o rozmiar danych, bowiem my robimy to za Ciebie). Nie ograniczają Cię żadne limity!

Dbamy o indeksację - treści zamieszczone w naszym portalu świetnie się pozycjonują i trafiają na pierwsze strony wyszukiwarek!
Jak to działa w praktyce?
Dodając informację w naszym Portalu masz kilka możliwości. Możesz ją dodać w postaci znacznika na mapie informacji jako punkt z opisem i galerią, ale może to też być video lub wyczerpujący artykuł, który zostanie opublikowany w wiadomościach. Funkcjonalności dla ekspertów, fundacji i Stron dają niesamowite możliwości dotarcia do Twojego odbiorcy. Dzięki publikacji na stronie głównej czy w newsach, wszystkie informacje widoczne są zawsze w strefie na mapie bo przecież o to chodzi!
Dzięki opcji publikacji informacji na mapie Strefa ma sens, wychodząc wieczorami z psem na spacer lub wracając do domu możesz sprawdzić jakie zagrożenia czekają na Ciebie w Twojej okolicy, bo jak wszyscy wiemy „Najciemniej jest pod latarnią...”
Masz już konto?
Dodaj bezpłatną informację
Expert lub Strona
Zapytaj o konto specjalne
Rejestracja konta
Zostań użytkownikiem bezpieczniej.pl
Rejestruj z facebook`iem!
Jeden klik i masz konto
Jest nas 48080 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28356 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Naprawa skrzyń biegów Poznań
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (22)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 0.53sek przez NOXe Engine Å.