Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
szukajka_btt.gif
Regeneracja manualnych skrzyń biegów
O Lokalizatorze
Bezpieczny Lokalizator od bezpieczniej.pl

Lokalizuj bliskich za darmo,
bez zbędnych kosztów i umów z Operatorem.


Bezpieczny lokalizator to prosta w obsłudze aplikacja, pozwalająca na lokalizowanie telefonu bliskiej osoby z dokładnością do 1 metra, za pomocą wbudowanego modułu GPS (który posiada większość telefonów komórkowych).
Bezpieczny lokalizator to rewolucyjne rozwiązanie oferujące lokalizowanie osoby lub zgubionego telefonu za darmo! Wykorzystując telefon komórkowy możesz sprawdzić gdzie jest Twoje dziecko, co się dzieje z bliską Ci osobą, lub nawet odnaleźć zgubioną komórkę. Tylko od Ciebie zależy do czego użyjesz Bezpiecznego Lokalizatora.Jak korzystać z Bezpiecznego Lokalizatora?

Na telefonie, który chcesz lokalizować instalujesz aplikację.Rejestrujesz się poprzez aplikację lub www.bezpieczniej.pl.
 
 
Na podany podczas rejestracji e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem, którego kliknięcie potwierdza proces rejestracji.

Logujesz
się do konta na w portalu bezpieczniej.pl, aktywujesz funkcję lokalizacji w panelu użytkownika, wprowadzasz nr telefonu „wyzwalacza” – czyli numer, który wywołuje proces lokalizowania.

Jeśli aplikacja tego wymaga - wprowadź numer telefonu na którym jest zainstalowana.
 

 

Uruchom proces nasłuchiwania za pomocą przycisku START w aplikacji.

Po poprawnym zainstalowaniu i sparowaniu aplikacji z kontem na bezpieczniej.pl wykonaj połączenie z numeru telefonu wyzwalacza na numer pozycjonowany z zainstalowaną i uruchomioną aplikacją.

Pierwsze połączenie zapisuje wyzwalacz zdefiniowany w panelu - wszystkie kolejne połączenia z telefonem aktualizują jego pozycję.
 Jak to działa?

Uruchomiona Aplikacja działa w tle jako proces monitorujący aktywność połączenia - gdy nadejdzie połączenie z telefonu wyzwalacza następuje pozycjonowanie telefonu za pomocą modułu GPS i wysłanie danych o pozycji na serwer bezpieczniej.pl do Twojego konta użytkownika.

Bezpieczeństwo

Tylko połączenia przychodzące z numeru telefonu zdefiniowanego w panelu jako wyzwalacz aktywują aktualizację pozycji, która jest prezentowana na mapie w prywatnym Panelu użytkownika portalu bezpieczniej.pl.


Powiadomienia SMS

Jeśli nie masz możliwości stałego korzystania z panelu w portalu bezpieczniej.pl możesz wybrać opcję powiadomień sms. SMS z aktualnymi współrzędnymi lokalizacji będą automatycznie wysyłane z lokalizowanego telefonu na numer wyzwalacza. Powiadomienia SMS możesz ustawić również jako opcję awaryjną, kiedy brak zasięgu do transmisji danych. Koszt sms jest zgodny ze stawkami Twojego operatora.

Koszty
Płacisz tylko za jednorazowe skuteczne połączenia z Internetem po pozycjonowaniu GPS/AGPS pozycji w telefonie. Połączenie jest możliwe po przez GPRS, 3G lub Wi-Fi: koszt połączeń z Internetem oraz wysłanych sms uzależniony jest od stawek Twojego operatora.

Jest nas 48062 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28353 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Partnerzy: turbiny.net, naprawa-skrzyni.pl, skrzyniebiegow.net
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (53)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 0.54sek przez NOXe Engine Å.