Login:  Hasło:   
OK

Rejestracja konta Zapamiętaj mnie:
Naprawa skrzyń biegów Poznań
szukajka_btt.gif
Regeneracja manualnych skrzyń biegów
Witaj... poznajmy się!
Czym jest bezpieczniej.pl?
Bezpieczniej.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony w całości tematyce bezpieczeństwa. Ideą stworzenia tego portalu jest chęć poprawy jakości życia każdego człowieka. Chcemy by nasi użytkownicy znaleźli w tym jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje, które pomogą im łatwiej i bezpieczniej żyć...
Odpowiedz sobie na pytanie (tylko szczerze) czy nie zdarzyło Ci się zaznać choć raz w życiu poczucia lęku, strachu czy uczucia niebezpieczeństwa?! Chyba znasz to uczucie, prawda?! To właśnie dla takich ludzi jak Ty jest ten portal- dla osób poszkodowanych, doświadczonych przez los. ale nie tylko. To również miejsce dla osób roztargnionych, którym zdarza się coś zgubić (czy to w tramwaju, w sklepie czy na uczelni) a które chciałyby swoje zguby odzyskać. To także miejsce dla tych, którzy znajdą "coś" przypadkowo na swojej drodze (telefon, klucze lub pierścionek) a które są na tyle uczciwe, że chciałyby je zwrócić właścicielowi, tylko nie wiedzą jak.
Jednym słowem portal bezpieczniej.pl to miejsce dla osób wrażliwych na problemy społeczne. To nie tylko portal dla osób poszkodowanych, to również miejsce dla wszystkich tych którzy chcą i lubią pomagać.
Ogłoszenia
Niezależnie od tego czy jesteś roztargnionym człowiekiem chodzącym z głową w chmurach, czy może twardo stąpasz po ziemi. Każdemu z nas zdarza się czasem coś zgubić.

Czasem są to małoistotne zguby, ale bywa też tak, że zgubimy coś bardzo cennego. Dzięki naszej funkcjonalności będziesz mógł zupełnie za darmo dodać i opublikować ogłoszenie. Nie czekaj pozwól sobie pomóc!

Więcej
Informacje
Być może byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia, zachowałeś zimną krew, udzieliłeś pomocy lub zarejestrowałeś wydarzenie w postaci zdjęć, czy filmu video. Podziel się tym z innymi użytkownikami.
A może codzienną drogę do pracy pokonujesz slalomem, ponieważ usłana jest głębokimi dziurami mogącymi uszkodzić zawieszenie Twojego auta? Bądź aktywny, ostrzegaj o niebezpiecznych miejscach mieszkańców swojej okolicy!

Więcej
Kartoteka
Moja kartoteka to funkcjonalność, która daje Tobie możliwość stworzenia swojej indywidualnej, przeznaczonej tylko i wyłącznie do Twojego użytku listy najbardziej wartościowych przedmiotów jakie posiadasz.

Posiadając listę drogocennych przedmiotów w chwili ewentualnego zaginięcia bądź kradzieży będziesz mógł przekształcić wybraną pozycję z Twojej listy
w ogłoszenie, które będziesz mógł opublikować na portalu.

Więcej
Facebook PAR
Teraz możesz połączyć Swoje konto z facebookiem wystarczy jedno kliknięcie!Dzięki naszej aplikacji połączysz konto facebookowe z bezpieczniej.pl i dzięki tak nowoczesnemu rozwiązaniu nie musisz pamiętać wielu haseł logowania lub danych dostępowych do jedynego portalu związanego
z bezpieczeństwem;) Po powyższym procesie logowanie do konta w portalu bezpieczniej.pl odbywa się po przez Facebook-a TYLKO za pomocą jednego kliknięcia w ikonę Facebook PAR wystraczy być w tym samym czasie zalogowanym
na Facebooku!
Więcej
Zapraszamy!
Ogłoszenia
Dodaj bezpłatne ogłoszenie
Informacje
Dodaj bezpłatną informację
Rejestracja konta
Zostań użytkownikiem bezpieczniej.pl
Rejestruj z facebook`iem!
Jeden klik i masz konto
Instytucja
Zapytaj o konto specjalne
Jest nas 48080 zarejestrowanych użytkowników.
Już 28356 użytkowników aktywnie korzysta z Bezpiecznego Lokalizatora.
Publikujemy 31991 wiadomości w 1053 miastach Polski i 89 krajach Świata.
Jesteście z nami od 13.04.2011r Dziękujemy!
Razem możemy wpłynąć na poziom bezpieczeństwa społecznego!
Odwiedź nas na Facebook.com
Naprawa skrzyń biegów Poznań
Tytul
x
Strona główna
Aktywni na stronie: (18)
Bezpieczny Lokalizator
Wygenerowano w 0.54sek przez NOXe Engine Å.